Prvi september

No, poletna vročina je popustila in vrniti smo se morali v šolske klopi. Prvi šolski dan je bil še posebej zanimiv za šest naših fantov korenjakov.

Sprejem za prvošolčke se je pričel zunaj, pred šolo. Po zapeti himni in dveh veselih pesmicah otroškega pevskega zbora OŠ Jelšane, je sledil pozdrav  razredničarke Jasmine Frol in uvodne  besede v.d. ravnatelja Anje V. Štembergar.  Vsak prvošolec je dobil simbolično darilo in rumeno rutico. Nato so se jim na široko odprla šolska vrata, skozi katera so stopili v spremstvu svojih novih šolskih prijateljev.

V telovadnici jih je pričakal čarodej Ferdy ter jim pričaral obilo smeha in zabave.

Prvošolčkom in vsem ostalim učencem naše šole želimo uspešen začetek šolskega leta.
Naj bo to uspešno leto, polno dobrih rezultatov in lepih ter nepozabnih spominov!