Nadaljevanje šolanja na daljavo

Spoštovani starši, dragi učenci!
Vlada RS je v četrtek, 12. 11. 2020, sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah se bo za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje.

V tem času ostaja zaprt tudi vrtec.

V upanju, da se čimprej vrnemo v šolo, vas lepo pozdravljamo. Ostanimo zdravi.
Kolektiv OŠ Jelšane

Komentarji so izklopljeni za Nadaljevanje šolanja na daljavo

Spoštovani,

zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

O vseh nadaljnjih odločitvah glede organizacije vzgojno-izobraževalnega dela v času od 9. 11. 2020 dalje vas bomo obvestili v najkrajšem možnem času.

Vse dobro in ostanimo zdravi.

OŠ Jelšane

Komentarji so izklopljeni za Obvestilo

Delo na daljavo za učence od 6. do 9. razreda

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 začasno, v tednu od 19.10. do 23.10.2020, v osnovnih šolah izvaja vzgojno izobraževalno delo prilagojeno in sicer:

• Učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli. Pouk poteka po urniku, izvaja se varstvo vozačev in podaljšano bivanje. V šolo naj prihajajo le zdravi učenci.
  • Učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo. Pouk bo potekal preko Arnesovih spletnih učilnic.

Od 26.10. do 30.10.2020 bodo učenci na jesenskih počitnicah.
V skladu z okrožnicami MIZŠ in NIJZ vas bomo sproti obveščali o nadaljnjem delu.

Bodimo strpni, obnašajmo se odgovorno in ostanimo zdravi.

Lepo vas pozdravljamo,

vodstvo OŠ Jelšane.

Komentarji so izklopljeni za Delo na daljavo za učence od 6. do 9. razreda

Popoldanske govorilne ure

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so jutri, 6. 10. 2020, popoldanske govorilne ure. Govorilne ure bodo potekale po telefonu ali po e-pošti. Sezname telefonskih številk vam bomo posredovali po e-pošti.

Komentarji so izklopljeni za Popoldanske govorilne ure

Jutranje varstvo za učence 1. in 2. razreda

Spoštovani starši 1. in 2. razreda!

V kolikor res nujno potrebujete varstvo učencev pred 7.00 zjutraj, zaradi organizacije dela to sporočite dan prej do 12.00 razredničarki Jasmini Frol.

Odvisno od števila otrok v vrtcu bo varstvo organizirano v vrtcu ali šoli. Šola za tovrstno varstvo nima zagotovljenih sredstev.

Hvala za razumevanje.

Jasmina Frol