Ravnatelj

V šolskem letu 2021/2022 bo  delo na Osnovni šoli Jelšane in VVE Vrtec potekalo strokovno in v duhu povezovanja ter dobrih medosebnih odnosov. Držali se bomo mota »Kjer je enotnost, tam je zmaga.« in tako uspešno uresničevali naloge, ki nam jih nalagata zakonodaja in Letni delovni načrt šole (LDN).

Poskrbeli bomo za čim bolj pestro dogajanje pri pouku in interesnih dejavnosti, vse pa bo temeljilo na razvijanju potencialov, ki jih imajo otroci oz. učenci.

V šolskem letu 2021/22 bodo prednostne naloge iz razvojnega načrta Osnovne šole Jelšane varovanje in krepitev duševnega zdravja, trajnostni razvoj na področju vzgoje in izobraževanja, spoznavanje kulturne dediščine in povezovanje na lokalnem, regijskem in mednarodnem nivoju in poklicno ter finančno opismenjevanje.

Vsem želim zdravo, srečno in uspešno šolsko leto 2021/22 ter vas lepo pozdravljam.

Mileta Grujić, v.d. ravnatelj

(Skupno 1.328 obiskov, današnjih obiskov 1)