STIK Z UČITELJI

Oblike sodelovanja s starši so govorilne ure in roditeljski sestanki.

Skupne roditeljske sestanke sklicuje ravnatelj. Namenjeni so splošnemu informiranju staršev o življenju in delu šole ter predavanjem. Skupni roditeljski sestanki bodo:

  • 28. 10. 2022 ob 16. uri (Vzgoja za internet, Safe.si)
  • 14. 3. 2023 ob 16. uri (Ranjena samopodoba mladih, dr. Lucija Čevnik)

Razredne roditeljske sestanke sklicujejo razredniki. Namenjeni so obravnavi tistih vprašanj, ki so zanimiva za starše otrok v določenem razredu.

Prvi roditeljski sestanek:

  • za starše učencev 1.– 4. razreda: 8. 9. 2022
  • za starše učencev 5. razreda: 12. 9. 2022
  • za starše učencev 6.– 9. razreda: 13. 9. 2022

Skupne popoldanske govorilne ure potekajo od oktobra 2022 do maja 2023, od 17. do 18. ure. Namenjene so stikom staršev z razredniki in po predhodnem dogovoru z ostalimi učitelji.

Termini popoldanskih govorilnih ur:

4. 10. 2022
8. 11. 2022
6. 12. 2022
10. 1. 2023
1. 2. 2023
7. 3. 2023
4. 4. 2023
9. 5. 2023

Individualne dopoldanske govorilne ure načrtujejo učitelji enkrat tedensko v dopoldanskem času.

 Učitelj Kontakt
Batista Zeljkovič Andrejaandreja.batista@siol.net
Boštjančič Baša Brigitabrigita.basa@gmail.com
Čeligoj Anaceligoj.ana@gmail.com
Čeranič Dejandejan.ceranic@os-hrpelje.si
Frol Jasminajasmina.frol@guest.arnes.si
Joimo Šajn Karmenkarmen.joimo-sajn@guest.arnes.si
Knafelc Jožefjozef.knafelc@guest.arnes.si
Kompan Romanaromana.kompan@guest.arnes.si
Pirih Nivesnives.pirih@guest.arnes.si
Raspor Janjajanja.raspor@gmail.com
Stegu Andrejaanstegu@gmail.com
Stock Nikolajanika.stock@gmail.com
Šajn Martinamartina.sajn@guest.arnes.si
Valenčič Petrapetra.valencic@guest.arnes.si
Valenčič Urškaurska.valencic@guest.arnes.si
Valenčić Štembergar Anjavalen.anja@gmail.com
Udovič Karmenkarmen.udovic@gmail.com

Izredni obiski staršev na šoli so bodisi na lastno pobudo ob predhodni najavi ali na povabilo razredničarke, ravnatelja ali drugih delavcev šole. Starši naj ob teh obiskih začutijo, da lahko ob učno-vzgojnih težavah najdejo nasvete in pomoč tudi zunaj uradno določenih rokov.

Govorilne ure za učence in starše

K dopoldanskim in popoldanskim govorilnim uram vabimo tudi posamezne učence. Če učenec potrebuje pomoč določenega učitelja, ima pravico do individualnega razgovora z njim. Razgovor predhodno napove učitelju.

(Skupno 933 obiskov, današnjih obiskov 1)