1. Športni dan

V sredo, 8. septembra 2021, smo na šoli organizirali 1. športni dan.

Komentarji so izklopljeni za 1. Športni dan

Obisk

V sredo, 8. 9. 2021, so nas obiskali prostovoljci, ki vsak dan pred začetkom in po končanem pouku skrbijo za varnost naših učencev.

Komentarji so izklopljeni za Obisk

Kuža Pazi na OŠ Jelšane

V torek, 7. 9. 2021, nas je obiskal prav poseben kuža z imenom kuža Pazi.

Komentarji so izklopljeni za Kuža Pazi na OŠ Jelšane

PRVI ŠOLSKI DAN JE VEDNO POSEBEN DAN

Komentarji so izklopljeni za PRVI ŠOLSKI DAN JE VEDNO POSEBEN DAN

1. šolski dan

Jelšane, 30. 8. 2021

OBVESTILO PRED ZAČETKOM POUKA

Začetek šolskega leta že trka na vrata, zato vam posredujemo nekaj informacij o prvem šolskem dnevu:

V sredo, 1. 9. 2021, bomo začeli s poukom ob 7.55.

Učenci od 2. do 5. razreda bodo imeli kulturni dan. S seboj naj prinesejo vse učne pripomočke.

Učenci 1. razreda pridejo v šolo v spremstvu staršev ob 10.00.

Učenci od 6. do 9. razreda pa bodo imeli najprej razredno uro, nato pa pouk po urniku. Vse dejavnosti se bodo zaključile po 5. šolski uri. Učenci naj imajo s seboj copate in torbe s šolskimi potrebščinami.

Vozni red šolskega avtobusa ostaja nespremenjen.

Jutranje varstvo vozačev bo organizirano od 6.50 dalje in podaljšano bivanje do 15.15.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta.

Kolektiv OŠ Jelšane

Napotki ob pričetku šolskega leta!

Učenci v šolo prihajajo čim pozneje (10 minut pred pričetkom pouka). Vozači prihajajo v šolo s šolskim kombijem po ustaljenem voznem redu in odhajajo s prvim možnim kombijem. Na šolskem kombiju je obvezna uporaba maske za vse učence.

Učenci vstopajo v šolo pri glavnem vhodu. Izjemoma lahko starši in druge osebe, starejše od 15 let, vstopajo v šolo le, če izpolnjujejo pogoj PCT.

Ob vstopu v šolo si učenci razkužijo roke. Za učence od 6. do 9. razreda je obvezna uporaba maske ves čas pouka. Za učence od 1. do 5. razreda uporaba mask med poukom ni potrebna, obvezna pa je v skupnih prostorih šole (garderobe, hodnik, jedilnica, WC).

Učenci se preobujejo v garderobi in odidejo v svojo učilnico.

Malica in kosilo bosta organizirana že 1. šolski dan. Možnost odjave je do 31. 8. 2021 do 10.00 na telefonsko številko kuhinje 05 711 87 04.

Urnik za prvi šolski dan bo objavljen v e-asistentu.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta.

SKUPAJ ZMOREMO!

Kolektiv OŠ Jelšane