Zaključek jesenske zbiralne akcije papirja

Med učitelji je največ papirja zbrala učiteljica Nives Pirih. Med učenci pa Nik Šlosar in sicer kar 167 kg. Je pa na šoli še nekaj učencev, ki so zbrali več kot 100 kg papirja. To so Teja Šlosar,   Žan Valenčič, Luka Brožič, Patrik in Gaja Rutar,  Enej in Alex Iskra ter  Matej Udovič. Iskrene čestitke vsem!

Med razredi pa so tokratni zmagovalci učenci sedmega razreda, na drugo mesto so se uvrstili petošolci in ne boste verjeli na tretjem mestu so naši štirje tretješolci. Pri zbiralni akciji so tudi tokrat sodelovali otroci iz vrtca in skupaj zbrali več kot 60 kg papirja.

Vsem sodelujočim iskrena hvala za trud. Skupaj smo naredili nekaj dobrega za naš planet. Z zbiranjem odpadnega papirja prispevamo k ohranjanju naših gozdov, saj z vsako tono zbranega papirja ohranimo 17 dreves in kar 21 000 litrov vode. To pa ni kar tako!

Naslednjo zbiralno akcijo bomo izvedli v maju 2024. Vljudno vabljeni vsi!

Zmoremo!