Sprejem prvošolcev na OŠ Jelšane: Eva, Luka in Mateo

Danes je bil na Osnovni šoli Jelšane še posebej vesel in pomemben dan, saj smo v svoje vrste sprejeli tri nove prvošolce: Evo, Luka in Matea. Ti trije učenci so prvič prestopili šolski prag in s tem začeli novo poglavje svojega življenja.

Celotna šola je nove učence sprejela z odprtimi rokami. Vsi učenci, učitelji in šolsko osebje smo se zbrali na šolskem dvorišču, kjer smo za prvošolce pripravili prav poseben sprejem. S toplimi nasmehi in spodbudnimi besedami smo jim zaželeli dobrodošlico ter jih povabili, da postanejo del šolske skupnosti.

Z veliko mero radovednosti in zagona bodo trije prvošolci odkrivali svet znanja, ki jih čaka, in se vsak dan naučili nekaj novega. Prepričani smo, da bodo na tej poti postali ponosni člani šolske skupnosti OŠ Jelšane.